Крижана принцеса

К. Лекберґ

У Ф’єлльбацці споконвіку панували спокій і злагода. Таким майже ідеальним було рідне містечко молодої письменниці Еріки Фалк. Та одного разу тихе й розмірене життя Ф’єлльбакки зруйнувала моторошна подія

  • 155 60 грн

  • Ви заощаджуєте 62%

Детальний опис

Від майстра психологічного трилеру, «шведської Аґати Крісті»
Маленькі містечка ховають великі й страшні таємниці…

У Ф’єлльбацці споконвіку панували спокій і злагода. Таким майже ідеальним було рідне містечко молодої письменниці Еріки Фалк. Та одного разу тихе й розмірене життя Ф’єлльбакки зруйнувала моторошна подія: за загадкових обставин загинула подруга дитинства Еріки. Красуню Алекс знайшли з перерізаними венами у ванній. Від льодяного зимового повітря тіло дівчини перетворилося на кригу. Висновок поліції — самогубство. Але Еріка не вірить у це. Разом з місцевим детективом Патриком Еріка розпочинає власне таємне розслідування смерті «крижаної принцеси». Чи вдасться їм пробити тверду кригу старих сімейних секретів, головоломок і брехні, які міцно скували похмуре містечко Ф’єлльбакку?Заплутано та яскраво, як і той крижаний пейзаж, що змальовує автор.

Literary ReviewПро автора:
Книжки Камілли Лекберґ перекладено 35 мовами в 55 країнах світу і видано загальним накладом 12 мільйонів екземплярів. Письменниця є володаркою престижної нагороди «Grand Prix de Littrature!». За мотивами її творів відзняли популярний шведський телесеріал!

Характеристики

Код товару: 1003524
Aвтор: К. Лекберґ
Мова: українська
Оригінальна назва: Isprinsessan / Ice Princess
Мова оригіналу: шведська
Обкладинка: палітурка
Сторінок: 352
Формат: 135x205 мм
Видавництво: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Перекладач(і): І. О. Іванова
Рік видання: 2018
ISBN: 978-617-12-5128-1
Вага: 276 г
Вікові обмеження: 16+
Розділ: Детективи

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ