Подорож людини: генетична одіссея

С. Веллз

Ця книжка — не про походження людини, а про її надзвичайну подорож з Африки, місця свого народження, до віддалених куточків Землі: від появи сучасних людей до наших днів

  • 250 10 грн

  • Ви заощаджуєте 96%

Детальний опис

Наше сьогодення сповнене питань про наше минуле. Шукаємо зв’язку зі своїми пращурами, далекими Адамом та Євою з африканської савани. Відстежуємо шлях, який подолали їхні діти, перш ніж заселити майже всі куточки землі та стати батьками сучасної цивілізації. Маємо купу запитань, відповіді на які містяться в нас — у генетичному коді, цьому унікальному джерелі інформації.
Ця книжка — не про походження людини, а про її надзвичайну подорож з Африки, місця свого народження, до віддалених куточків Землі: від появи сучасних людей до наших днів. Звертаючись до генетики, як до карти наших мандрів залишається скласти пазли докупи та завершити цю картину. Безумовно, кожна подорож повинна мати початок… Готові дізнатися, як почалися ми?
 

 


Книжка, яку обов’язково треба прочитати.

The New York Review of BooksПро автора:
Спенсер Веллз — генетик та антрополог, дослідник-партнер Національного географічного товариства США. Його документальні фільми транслюють на телеканалах Пі-Бі-Сі, «Діскавері» і «Національний географічний».

Характеристики

Код товару: 1003894
Aвтор: С. Веллз
Мова: українська
Оригінальна назва: The Journey of Man: A Genetic Odyssey
Мова оригіналу: англійська
Обкладинка: палітурка
Сторінок: 224
Формат: 150x220 мм
Ілюстрації: ч/б
Видавництво: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Перекладач(і): Н. І. Гоїн
Рік видання: 2019
ISBN: 978-617-12-6710-7

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ