Покарані нагородами. Вади системи мотивації

А. Кон

Виховний принцип «зробиш це — отримаєш те» більше не актуальний та не ефективний. Саме про це говорить Алфі Кон у цій книжці, ділячись власним досвідом. Нагорода та заохочення — це не стимул

  • 300 135 грн

  • Ви заощаджуєте 55%

Детальний опис

Книжка, що успішно продається протягом 18 років
Новий погляд на мотивацію
Чому нагорода та заохочення — найгірші стимули?

Виховний принцип «зробиш це — отримаєш те» більше не актуальний та не ефективний. Саме про це говорить Алфі Кон у цій книжці, ділячись власним досвідом. Нагорода та заохочення — це не стимул, а справжнісіньке покарання та маніпуляція. Автор перевертає усталені погляди на саму суть нагороди, зазначаючи, що це лише короткочасна мотивація. Неможливо досягти успіху у взаємодії, керівництві та вихованні, користуючись цим застарілим принципом. Книжка допоможе «вилікувати хворобу» неефективності стимулів, вона сповнена цікавих прикладів, життєвих історій та практичних порад.    Кожен батько, вчитель та керівник має прочитати цю книжку - і якнайшвидше.
Томас Гордон, автор найвідомішої навчальної програми «Тренінг ефективних батьків».

Про автора:
Алфі Кон — відомий психолог, лектор, незалежний дослідник у сфері освіти та людської поведінки. Він автор 14 книжок, які перекладено понад 20 мовами, лауреат кількох професійних премій. Кон розвінчує традиційні стереотипи в поведінці, пропонуючи нові ефективні моделі спілкування та взаємодії начальників та підлеглих, батьків та дітей, учителів та учнів тощо.

Характеристики

Код товару: 1003891
Aвтор: А. Кон
Мова: українська
Оригінальна назва: Punished by Rewards.The Trouble with Gold Stars, Incentive Plans, A’s, Praise, and Other Bribes
Мова оригіналу: англійська
Обкладинка: палітурка
Сторінок: 464
Формат: 150x220 мм
Видавництво: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Перекладач(і): К. Л. Диса
Рік видання: 2019
ISBN: 978-617-12-6711-4
Розділ: Психологія

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ