Доставка і оплата

Зверніть увагу: під час відправки посилки будь-яким обраним вами способом, ви отримаєте повідомлення по SMS або email про відправку вашого замовлення. Будь ласка, вказуйте свої актуальні дані у «Особистому кабінеті», щоб ми могли вчасно інформувати вас про стан вашого замовлення.

Доставка «Нова пошта»

Служба «Нова пошта» здійснює доставку замовлень лише в міста та населені пункти, де розташовані її відділення. Адреси та графік роботи відділень ви можете подивитися на сайті «Нова пошта».

 • Термін доставки: 1-5 робочих днів

Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв’язку. Передплата не потрібна. Додаткову плату за пересилання грошей «Нова пошта» не стягує. Сума замовлення не може перевищувати 10 000 грн. До більшості міст України посилка буде доставлена у відділення «Нова пошта» протягом 1-2 днів з моменту відвантаження вашого замовлення зі складу. У віддалені від обласних центрів населені пункти посилка буде доставлена протягом 3-5 днів.

Коли ваша посилка надійде до обраного вами відділення «Нова пошта»:

 • протягом 1-го робочого дня вам надійде SMS-повідомлення з номером посилки і адресою відділення, на яке вона прибула,
 • протягом 5-ти робочих днів (від дня відправлення SMS-повідомлення) ваша посилка із замовленням буде зберігатися у відділенні «Нова пошта» безкоштовно,
 • після закінчення 5 днів зберігання посилка буде відправлена назад відправнику.

Як отримати свє замовлення у відділенні «Нова пошта»:

 • після отримання SMS з номером вашої посилки вам необхідно буде забрати своє замовлення протягом 5 днів,
 • для отримання посилки необхідно надати документ, що посвідчує особу, та номер посилки.

Кур’єрська доставка до ваших дверей

Кур’єрська доставка товарів здійснюється по всій Україні. Протягом 1-3 робочих днів з моменту замовлення кур’єр зв’яжеться з вами для уточнення місця й часу отримання вашої посилки. Доставка здійснюється в робочі й вихідні дні, за виключенням державних свят. Замовлення, що надійшли у вихідні, обробляються у понеділок.

Залежно від вашого населеного пункту доставка здійснюється у терміни:

 • для обласного центру — 4 робочих дня з моменту замовлення,
 • для районного центру — 6 робочих днів з моменту замовлення,
 • для дрібних населених пунктів — 8 робочих днів з моменту замовлення.

Кур’єр повинен віддати вам замовлення просто в руки. Ви маєте оплатити замовлення лише коли отримаєте посилку. Оплата складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилання. Вартість послуги доставки не залежить від кількості товарів у замовленні. Додатковий збір за перерахування суми післяплати не стягується.

Якщо кур’єр не зміг зв’язатися з вами після двох спроб, ваша посилка буде зберігатися на складі кур’єрської служби протягом 7 днів безкоштовно (у цьому випадку ви маєте самостійно забрати посилку за адресою зберігання). Наступні 7 днів посилка зберігається на складі платно (3 грн за додатковий день зберігання, але не більше 18 грн). Якщо після цього терміну посилка залишається невикупленою, вона повертається назад відправнику.

Зверніть увагу: у разі помилкової упаковки або отримання бракованого товару буде складено акт про пошкодження упаковки або товару.

Доставка «Укрпошта»

Замовлення відправляються посилками з післяплатою протягом 10 днів з моменту отримання замовлення. Тільки-но ваша посилка надійде до відділення, протягом 1-го робочого дня вам буде відправлене SMS-повідомлення (або повідомлення у додатку Viber) з номером посилки та адресою відділення, до якого вона надійшла.

Зверніть увагу, що посилка безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну поштове відділення нараховує додаткову плату за кожен додатковий день зберігання. Після закінчення 30 днів посилка повертається відправнику.

Оплата замовлення відбувається в момент отримання посилки на поштовому відділенні. Передплата не потрібна. Оплаті підлягає сума післяплати, що вказана на зворотній стороні повідомлення.

Сума післяплати складається з:

 • вартості замовлених товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ),
 • доплату за пакування та пересилання.

Додатково пошта стягує поштовий збір за перерахування суми післяплати (1% від суми післяплати, але не менше 5 грн).